Skip to content

..:: DeSA-Trade.Com ::..


Firma Profili

DeSA Şirketi en kaliteli malzeme ve hizmetleri sunmak için ülke çapında müşteri ihtiyaçlarına odaklanmıştır. Aile işletmesi olarak mükemmelliyet için 1990 yılından bu yana verdiği hizmetleri yakından görme ve yerinde takip edilmesi esas alınmıştır. Sürekli dürüstlük ve profesyonellik en yüksek derecesi ile müşterilerimizi, çalışanlarımızı daima motive etmiş ve müşterileri ile bir ortaklık oluşturmak ve süreçleri iyileştirmek bizim gurur duygumuzu güçlendirmiştir.

DeSA müşterilerin ihtiyaçlarını anlamak ve müşterilerin önemli  ihtiyaçlarını karşılamak için zaman ayırıp yıllık stratejik planlar  üzerine yoğunlaşmaktadır.

DeSA ekibi sorunsuz ürün için ve söz verdiğinde bunu yerine getirmek için her gayreti sarf eder. Müşterilerimize sektöründe en iyi performansı sunmak için, çalışanlarımızın  bilgi ve becerilerin sürekli geliştirmesi gerekmektedir.

DeSA yüksek eğitimli  çalışan personellerinin  gelişimi için yıllık sertifika programı uygular ve eğitimi sağlar. Firmanın sağlam temeli bu  standardın sürekliliğine bağlıdır.

Bu nedenle DeSA çalışanlarına bu yüksek kalitedeki ekibini korumak için kariyer fırsatları ile, güvenli ve zorlu bir çalışma ortamı sağlar. Pozisyonları açık olarak, bu personeli şirket içinden aile gibi birlikte tutmaktayız.

DeSA da müşterilerimiz, çalışanlarımız ve sahipleriyle birlikte  güçlü, bir organizasyon oluşturma anlayışı ile çalışıyoruz.

DeSA Şirketi  bu ortakları tarafından güvenilir, çalışanlar, müşterilerine sadık ve içtenlikle bağlı ve müşterilerin özelliklerine uygun olmasına büyük önem verir.

 

 

 profil1

 

 

DEGERLERiMiZ

• Biz müşteriyi kazanmak için en iyi ilişkiyi kurmaya kararlıyız.
• Biz insanlara ve ortaklarımıza değer veririz.
• Birlikte müşteri memnuniyetini sağlamak için çalışıyoruz.
• Bizi ekip üyeleri olarak tedarikçilerimiz birlikte görür.
• Hepimiz ayni iş anlayışı içinde olmamız bütünlük göstermektedir.
• Biz işin kalitesi için büyük bir sorumluluk taşımaktayız.
• Bir şirket ve birey olarak ayni hedefe odaklıyız.

secheron

Visitors:166082