HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?

DeSA temelleri 17 yıl önce atılmış ve kurulmuş bir şirkettir . Türk pazarında yeni ve iddialı bir temsilcilik müşavirlik mühendislik şirketi olarak kendimizi tanıtmaktan çok mutluyuz. Çok dinamik ve esnek şirket olarak uzmanlığımız olan Temsilcilik, Danışmanlık, Mühendislik , Test ve Bakım ve Lojistik alanlarında konusunda yetiştirilmiş uzman ve özel çalışanları bulundurmaktadır.

Neler Yapıyoruz?

Biz etik ve profesyonel bir şekilde projeler için ehil ve dünya piyasasında isim yapmış üretici firmalarla ittifaklar kurmak suretiyle, müşterilerimize de etkili danışmanlık , temsilcilik ve mühendislik hizmetleri sağlamanın yanı sıra modern sistemler ve kaliteli teçhizat ithal ederek, uygun ekipman ve doğru sistemleri tedarik etmekte ve kaliteli bakım hizmeti sağlamaktayız.

Ülke çapında müşteri ihtiyaçlarına odaklanıyoruz...
DeSA Şirketi en kaliteli malzeme ve hizmetleri sunmak için ülke çapında müşteri ihtiyaçlarına odaklanmıştır. Aile işletmesi olarak mükemmelliyet için 1990 yılından bu yana verdiği hizmetleri yakından görme ve yerinde takip edilmesi esas alınmıştır. Sürekli dürüstlük ve profesyonellik en yüksek derecesi ile müşterilerimizi, çalışanlarımızı daima motive etmiş ve müşterileri ile bir ortaklık oluşturmak ve süreçleri iyileştirmek bizim gurur duygumuzu güçlendirmiştir.

Güçlü bir organizasyon oluşturma anlayışı ile çalışıyoruz.
DeSA yüksek eğitimli çalışan personellerinin gelişimi için yıllık sertifika programı uygular ve eğitimi sağlar. Firmanın sağlam temeli bu standardın sürekliliğine bağlıdır. Bu nedenle DeSA çalışanlarına bu yüksek kalitedeki ekibini korumak için kariyer fırsatları ile, güvenli ve zorlu bir çalışma ortamı sağlar. Pozisyonları açık olarak, bu personeli şirket içinden aile gibi birlikte tutmaktayız. DeSA da müşterilerimiz, çalışanlarımız ve sahipleriyle birlikte güçlü, bir organizasyon oluşturma anlayışı ile çalışıyoruz.

Stratejik planlar üzerine yoğunlaşıyoruz...
DeSA müşterilerin ihtiyaçlarını anlamak ve müşterilerin önemli ihtiyaçlarını karşılamak için zaman ayırıp yıllık stratejik planlar üzerine yoğunlaşmaktadır.


Sonsuz güven ortamı oluşturmayı hedefliyoruz...
DeSA ekibi sorunsuz ürün için ve söz verdiğinde bunu yerine getirmek için h er gayreti sarf eder. Müşterilerimize sektöründe en iyi performansı sunmak için, çalışanlarımızın bilgi ve becerilerin sürekli geliştirmesi gerekmektedir. DeSA Şirketi bu ortakları tarafından güvenilir, çalışanlar, müşterilerine sadık ve içtenlikle bağlı ve müşterilerin özelliklerine uygun olmasına büyük önem verir.