2019

DESA ARTHUR FLURY İLE TEMSİLCİLİK ANLAŞMASI İMZALADI

DeSA Temsilcilik, Müşavirlik ve Mühendislik Şti ve Arthur Flury AG firması yeniden temsilcilik anlaşması imzaladı:
DeSA firması tarafından Türkiye pazarında uzun yıllar temsil edilen ve 1 Eylül 2015 yılı itibari ile ÖzenRAY firmasına temsil ve satış hakkı devredilen İsviçre’de yerleşik Arthur Flury’nin, Türkiye yetkili Satıcılığı ve Temsilciliğini 1 Şubat 2019 itibariyle yeniden DeSA’ya vermiştir.

Türkiye pazarında 20 yılı aşkın satış tecrübesi ile 2017 yılında Ankara Ostim ‘de Servis Merkezini açan DeSA firması , SECHERON , R2P , TİBRAM, SAB KABLO , API CAPACİTOR,COMAT RELECO gibi Dünyada ürünleri ile marka olmuş ve alanlarında uzman firmaların yanı sıra ARTHUR FLURY ile kurulan işbirliği neticesinde büyüyerek ve müşterilerine en iyi hizmet sunma anlayışı ile çalışmalarına devam etmektedir.

DeSA şirketinin temsilcisi olduğu Arthur Flury AG firması dünya pazarında ve ülkemizdeki raylı sitem elektrifikasyonunda kaliteli katener malzemesi, özellikle tercih edilen nötr ve bölge izolatörleri üretici olarak isim yapmış bir firma olduğu bilinmektedir.
Arthur Flury(www.aflury.ch) firması özellikle nötr bölge izelatörleri ve tüm Katener malzemesi üreticisi olup ANKARA-KONYA hızlı tren ve İZMİR ALİAĞA-MENDERES hattı dahil İst. Ulş A.Ş nin pek çok hattına bu malzemeleri sağlanmıştır.

Uzun yıllardan beri Dünyadaki ve Türkiye’ deki pek çok Metro ve hafif raylı sistemler için kaliteli malzeme sağlayan bu firmanın ürünlerini, kullanıcı tarafından tercih edildiğinden diğer rakiplerden daha ucuza alınan malzemelerle garanti süresinden sonra veya teslimatta sistemler işletmeye alınırken değiştirilmek zorunda kalındığına şahit olunmaktadır

AF firması aşağıdaki projelere katener malzemesi vermek için Türkiyedeki firmalara teklif vermeye ve işbirliği yapmaya Hazır olduğunu bildirmiştir.
► Kalite ve mühendislikten taviz vermeyen Arthur Flury AG, şu ürünleri üretiyor:
► Özel bağlantı kelepçeleri
► Konik ve kablo başı bağlantı soketleri
► Yaylı ve çeşitli pandüller
► Topraklama ve ölçüm ekipmanları
► AC/DC Bölge İzolatörleri (SI)
► Nötr Bölge İzolatörleri (NS)
► İzolatör çubuğu ve bağlantıları
► Çapraz geçiş ekipmanı