2018

DeSA Temsilcilik / Müşavirlik / Mühendislik Eurasia 2019 fuarında

DeSA Temsilcilik / Müşavirlik / Mühendislik Firmamız 10-12 NİSAN 2019'da düzenlenecek olan EURASIA RAIL İZMİR Fuarında B-120 Standında yer almaktadır..

Fuardaki standımızda ürünleri sergilenecek temsilcisi olduğumuz firmalardan;
1. Secheron (www.secheron.com) : Yüksek Hızlı Devre Kesiciler, Kontaktörler, Anahtarlar, Pantograf, Boden Yağlama ve Master Controller gibi Elektrikli komponentler üreticisi,
2. Arthur Flury (www.aflury.ch) : Nötr bölge izolatörleri(NS), AC/DC Bölge İzolatörleri (SI), Yaylı ve çeşitli pandüller, İzolatör çubuğu ve bağlantıları, Konik ve kablo başı bağlantı soketleri , Özel bağlantı kelepçeleri ve tüm Katener malzemeleri üreticisi ,
3. R2P (www.r2p.com) :CCTV, PCS, PIS/PAS gibi sistemlerin üreticisi
4. ComatReleco (www.comatreleco.com) : Röle, Kontaktör, Zaman röleleri, Görüntüleme ve ölçüm cihazları üreticisi,
5. API Capacitor(www.api-capacitors.com) : Kapasitör üreticisi
6. TIBRAM(www.tibram-gruppe.ch) : Topraklama kontakları üreticisi
7. TRASFECO(www.trasfeco.it) : Muhtelif tip transformatör üreticisi
8. SAB Bröckskes (www.sab-worldwide.com) : Raylı sistem araçları için özel kablo üreticisi,firmalarının ürünlerini sergileyecektir.

Sizleri DeSA firması olarak temsilcisi olduğumuz firma yetkilileri ile birlikte ürünleri standımızda daha detaylı tanıtmak ve yerinde incelemek, ilgi duyduğunuz ürün ve ihtiyaçlarınız hakkında ayrıntılı bilgi alışverişi ve görüşmelerde bulunmak amacıyla standımıza davet etmekten mutluluk duyarız.